České zastupiteľstvá v Kanade

Veľvyslanectvo Českej republiky v Ottave


Adresa:
251 Cooper Street
Ottawa, Ontario
Canada K2P 0G2

Tel.: (613) 562-3875
Fax: (613) 562-3878
www.mzv.cz/ottawa
ottawa@embassy.mzv.cz

Úradné hodiny:
Pondelok až štvrtok 8.00 - 17.00, piatok 8.00 - 14.30.

konzulárny úsek pre verejnosť pondelok až piatok 9.00 - 12.00
Stála služba mimo pracovnej doby: (613) 794 2277

Karel Žebrakovský / veľvyslanec Českej republiky v Kanade

 

 

Honorárne konzuláty Českej republiky v Kanade

Generálny konzulát v Montreali
1305 Avenue des Pins Ouest
Montreal, QC H3G 1B2
Tel.: (514) 849-4495
Fax: (514) 844-1894
Telefón pre naliehavé prípady: (514) 895-6630

Generálna konzulka:
Ing. Jaroslava Jeslínková
montreal@embassy.mzv.cz


Konzulát v Toronte
2 Bloor Street West
Toronto, ON M4W 3E2
Tel: (416) 972-1476
Fax: (416) 972-6991
Telefón pre naliehavé prípady: (647) 282-8119

Konzul: Mgr. Richard Krpáč
Vicekonzul: Mgr Jiří Šlais
toronto@embassy.mzv.cz


Generálny konzulát v Calgary
611-71 Ave S.E.
Calgary, AB T2H 0S7
Tel.: (403) 269-4924
Fax: (403) 261-3077

Generálny honorárny konzul:
Jerry J. Jelinek
calgary@honorary.mzv.cz
Úradné hodiny:
Streda: 14.00 - 18.00


Konzulát vo Vancouveri
Konzulát ČR ve Vancouveru
1055 Dunsmuir St., 23. poschodie
Vancouver, BC V7X 1J1
Tel.: (604) 891-2296
Fax: (604) 683-3558
Honorárny konzul:
Michael Duncan Adlem
vancouver@honorary.mzv.cz
Úradné hodiny:
Utorok a Piatok: 15.30 - 17.30

 

 


Konzulát vo Winnipegu
310-115 Bannatyne Ave.
Winnipeg, MB R3B 0R3
Tel.: (204) 942-0981
Fax: (204) 947-9626
Honorárny konzul:
William David Randa
winnipeg@honorary.mzv.cz
Úradné hodiny:
Štvrtok: 14.00 – 16.00 (len na základe dohodnutej schôdzky!)